Вітаємо, Гість | Авторизація | Реєстрація   ua | ru
Головна Новини Ціни на SMS Способи оплати Запитання-відповідь Контакти
Увійти Зареєструватися Мої контакти Список контактів Групи Додати контакт Імпорт контактів Управління Чорний список Відправити СМС Одиночне СМС Групове СМС Контактам з файлу Індивід. з файлу Шаблони повідомлень Звіти За одиночними СМС За груповими СМС Статистика (бета) Управління аккаунтом Моя інформація Альфаімена Мій баланс Поповнення балансу VISA / MasterCard Google / Apple Pay Приват 24 На картковий рахунок Готівкою в касі Безготівковий розрахунок
Відвідувачів на сайті:
38

Поповнення балансу через автоматизовані системи:

LiqPay Оплата рахунку за допомогою банківської карти VISA або MasterCard. Даний спосіб оплати стає доступним кожному користувачу, зареєстрованому в нашій системі.


Privat24 Система Приват24 надає клієнтам змогу здійснювати банківські операції, не виходячи з дому, безпосередньо з робочого місця або іншого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет.


Поповнення готівкою в терміналі Приватбанку дає можливість клієнтам автоматично поповнити баланс облікового запису користувача. Просто випишіть рахунок та оплатіть його в будь-якому терміналі.

KassaBank Оплата в касі будь-якого банку - Система допоможе вам сформувати рахунок на оплату послуг через касу будь-якого банку.
Термін отримання коштів залежить від банку, в якому Ви здійснюєте платіж і може складати від півгодини до 3-х робочих днів.


Счет Безготівковий розрахунок - Ви можете отримати рахунок в автоматичному режимі (як для платників ПДВ, так і для неплатників), сплатити його, і як тільки кошти будуть отримані, баланс буде автоматично поповнено.
Строк отримання коштів залежить від банку, в якому ви обслуговуєтесь і може складати від 30 хвилин до 3-х робочих днів.